У Херсоні надали “гуманітарку” жителям найбільш постраждалого району

В Херсоні поліцейські привезли гуманітарну допомогу жителям найбільш постраждалого через обстріли мікрорайону Острів.

Працівники ювенальної превенції привезли родинам з дітьми, які мешкають у мікрорайоні Острів, гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів. Людям, які щодня потерпають від збройної агресії росіян, передали продуктові набори, ковдри, дітки отримали канцелярські набори та солодощі.

“Цей район російські військові безперервно обстрілюють з лівого берега Дніпра, нищать критичну інфраструктуру та житловий фонд. Незважаючи на небезпеку, там залишається чимало людей, в тому числі родин з дітьми, які з різних причин не виїжджають у більш безпечні зони. Через постійні ворожі атаки з артилерії, мінометів та БПЛА у цей район не їздять гуманітарні місії, тож доставити людям продуктові набори від міжнародних організацій можуть лише поліція та військові”, – йдеться в повідомленні.

Ювенали вкотре закликали батьків та дітей мінімізувати час перебування на вулиці, виходити з дому лише у разі крайньої потреби. Після спілкування з родинами поліцейські зібрали інформацію про їх потреби в одязі, медикаментах та продуктах харчування, по можливості правоохоронці будуть привозити людям необхідне. Також батькам розповіли про безкоштовну евакуацію, яку проводить влада спільно з волонтерами та поліцією.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29