У Херсоні кавун пробився скрізь асфальт і дозрів: опубліковано фото

У Херсоні на центральному ринку сталося справжнє диво: серед груди асфальтних плит пробилася насінина-символ Херсонщини – соковитий кавун. Ягода не лише здолала важку перешкоду, а й виросла великою та встигла дозріти.

Попри те, що поруч розташований ринок, ніхто з херсонців ягоду не зривав й не посмів знищити. Кавун спокійно ріс, ніби натякаючи на те, що, як і він, херсонці невдовзі проженуть російських окупантів зі своїх земель й у регіоні знову завирує життя.

На опублікованому відео з кавуном можна помітити, що довкола ягоди — зруйновані, вигорівші будівлі, понівечена дорога та тротуар. Але все це не завадило кавуну дозріти. Він виріс великого розміру, й, судячи зі дзвінких звуків, вже дозрів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29