Тернопільщина відремонтувала перші будинки на Херсонщині

У рамках президентського проєкту “Пліч-о-пліч”, регіон опікується відновленням селища Архангельське, що у Високопільській громаді.

Перші 23 будинки планувалося відбудувати до кінця липня. Завдяки злагодженій роботі тернопільських фахівців, цей термін вдалося скоротити.

І вже оселі людей, котрі реконструювали в першу чергу, відремонтовані та повністю готові до комфортного проживання їх господарів. Попереду – реконструкція інших пошкоджених та відбудова повністю зруйнованих будинків, облаштування вулиць та доріг, побудова спортмайданчика.

Самі будівельники кажуть, що з усім впораються, адже хочуть бути пліч-о-пліч з людьми, яким допомагають. Загалом в області завдяки проєкту “Пліч-о-пліч” вже відновили 133 обʼєкти, на 149 – нині тривають роботи.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29