Сили оборони знищили ворожий спостережний пункт і військову техніку на Херсонщині

Сили оборони 21 березня знищили спостережний пункт підрозділу російської армії та військову техніку на тимчасово окупованій території Херсонської області.

Про це в етері нацмарафону заявила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

“За добу знищили танк противника, дві одиниці автобронетехніки, два дрони-розвідники, які вони знову намагалися використати для виявлення наших позицій, спостережний пункт на лівому березі російського підрозділу і склад з боєприпасами на Кінбурнській косі”, — повідомила Гуменюк.

За її словами, Сили оборони продовжують контрбатарейне протистояння, щоб відсунути російські війська на лівому березі якомога далі.

“Працюємо, щоб засоби ураження ворога не заважали мирним жителям відновлювати регіон після деокупації, проте не завжди вдається це зробити швидко. Однак певні результати ми маємо”, — сказала Гуменюк.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29