Судитимуть жительку Генічеська, яка очолювала окупаційний орган влади

За процесуального керівництва прокурорів Херсонської обласної та Генічеської окружної прокуратур направлено до суду обвинувальний акт стосовно місцевої жительки за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Слідством встановлено, що обвинувачена у червні 2022 року добровільно пішла на співпрацю з ворогом та очолила створене окупантами «Рівненське територіальне управління Генічеської військово-цивільної адміністрації».

На псевдопосаді вона виконувала адміністративно-господарські та організаційно-розпорядчі функції. Вела облік комунального майна, забезпечувала функціонування комунальних установ та закладів за російським законодавством, керувала демонтажем з будівель табличок українською мовою тощо.

Крім того, організувала зустрічі з працівниками місцевих закладів освіти, де закликала їх переходити на роботу за російським законодавством.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29