Судитимуть лікаря, який очолив захоплений росіянами медичний заклад на Херсонщині

Лікаря, який очолив захоплений та підконтрольний окупаційній адміністрації медичний заклад на Херсонщині, будуть судити. За інформацією, отриманою 15 червня від пресслужби Херсонської обласної прокуратури, прокурори Каховської окружної прокуратури затвердили обвинувальний акт та направили його до суду. Лікаря звинувачують у пособництві країні-агресору згідно зі статтею 111-2 Кримінального кодексу України.

За результатами розслідування було встановлено, що в обстановці воєнного стану звинувачений увійшов у співпрацю з ворогом. Він взяв на себе керівництво українським медичним закладом, який потім був захоплений окупаційною адміністрацією, і перереєстрував його згідно з російським законодавством під назвою “Государственное бюджетное учреждение здравоохранения “Горностаевская центральная районная больница”.

На посаді так званого “главврача” ця особа здійснювала організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції. Він виконував рішення окупаційної влади і організовував переміщення майна медичного закладу та персоналу до іншої громади для подальшої діяльності.

Спеціальне досудове розслідування проводили слідчі Головного управління національної поліції в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29