Судитимуть колишню працівницю Держпродспоживслужби, яка “очолила” окупаційний університет

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишньої начальниці одного з відділів Держпродспоживслужби у Херсонської області за фактами державної зради та колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111, ч.3 ст. 111-1 КК України).

Слідством установлено, що у липні 2022 року обвинувачена очолила захоплений Херсонський державний аграрно-економічний університет, обійнявши посаду так званого «ректора».

Вона організовувала освітній процес за стандартами рф та російськими підручниками, займалась добором викладачів та абітурієнтів. Жінка особисто читала лекції російською мовою, брала активну участь у проросійських заходах, забезпечувала видачу дипломів російського зразка.

Також за її сприяння в приміщенні навчального закладу було розміщено виборчу дільницю для проведення псевдореферендуму щодо виходу Херсонщини зі складу України та приєднання території до рф, про що вона публічно заявляла у російських ЗМІ. Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося УСБ України в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29