Стало відомо, скільки дітей не евакуювали з небезпечних зон Херсонщини

На деокупованій території Херсонської області, в 14 із 23 населених пунктів, де було оголошено обов’язкову евакуацію, вже не залишилося сімей з дітьми. Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін під час відеобрифінгу. В інших населених пунктах залишаються 235 дітей.

Прокудін зазначив, що завдяки спільній роботі з волонтерами, правоохоронцями та місцевою владою, з цих місць вдалося евакуювати 564 неповнолітніх разом з їх сім’ями до безпечніших регіонів. Він також запевнив, що влада докладає всіх зусиль для евакуації решти дітей.

Начальник ОВА нагадав, що ті, хто бажає евакуюватися до більш безпечного регіону, можуть звернутися до контактного центру за номером 0800 101 102, де їм нададуть допомогу в евакуації та влаштуванні на новому місці.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29