Стало відомо, скільки часу ще прийматимуть заяви на виплати від постраждалих внаслідок підриву Каховської ГЕС

Термін приймання заяв на виплату одноразової допомоги від постраждалих внаслідок підриву Каховської ГЕС продовжили до кінця жовтня. Про це заявила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час телемарафону.

«Ми продовжуємо можливість подати заявку. Бо в постанові йдеться «до кінця серпня». Але ми бачимо, що люди не встигають. І не тому, що люди не мають часу, а тому що ОВА не можуть швидко опрацювати списки і заявки. Тому ми звернулися до Кабміну — до кінця жовтня продовжити», — зазначила Ірина Верещук.

Йдеться про допомогу від держави в розмірі 5000 грн, яку можуть отримати жителі Херсонщини та Миколаївщини, чиї будинки зазнали підтоплень, і які станом на 6 червня 2023 року перебували на цих територіях. Заяву можна подати в будь-який ЦНАП за місцем фактичного проживання. Наразі отримали 9000 таких заявок. 8000 постраждалих уже виплатили допомогу.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29