Стало відомо про відновлення електропостачання на деокупованій Херсонщині

На Херсонщині виконують ремонтні роботи на електромережах за допомогою 32 бригад, у складі яких 122 робітники та 49 одиниць техніки. Ця ініціатива отримала підтримку від ПАТ «Кіровоградобленерго» та АТ «Миколаївобленерго», які надають допомогу місцевим жителям.

Зазначені ремонтні роботи здійснюються на повітряних лініях з напругами 35 кВ, 10 кВ та 0,4 кВ, які постачають електроенергію до населених пунктів у Херсонській області. Серед цих населених пунктів знаходяться села Шестірня, Тополине, Князівка, Іванівка, Білоусово, Новопавлівка, Біла Криниця, Нововоскресенівка, Нововоронцовка, Миролюбівка, Шляхове, Новий Берислав, Чорнобаївка, місто Херсон, село Сонячне, Олександрівка та смт. Білозерка.

Ця ініціатива спрямована на підтримку надійності та безперебійності електропостачання у регіоні та покращення якості життя місцевих мешканців, допомагаючи забезпечити стабільну енергію для їхніх потреб.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29