Стало відомо про ситуацію на Херсонщині станом на ранок 8 червня

Станом на ранок 8 червня, що означає більше ніж через дві доби після підриву дамби Каховської ГЕС, 1852 будинки на правому березі Херсонської області були затоплені.

За даними голови Херсонської ОВА Олександра Прокудіна, середній рівень підтоплення становить 5,61 метра. Загалом, підтоплено 600 квадратних кілометрів території Херсонщини, з яких 32% припадають на правобережжя, а 68% — на лівобережжя.

На щастя, рівень води перестав підніматися, і у деяких районах і населених пунктах почав спадати. Проте ситуація залишається надзвичайно складною на лівому березі. Міста Олешки, Гола Пристань, Кринки, Саги, Кардашинка та інші прибережні населені пункти продовжують бути затопленими. Окрім масштабного затоплення, місцеві жителі також страждають від обстрілів з боку російських сил. Незважаючи на це, евакуація населення з зони підтоплення на правому березі триває навіть попри обстріли з російської сторони.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29