Стало відомо про покарання для освітянки, які співпрацювала з окупантами Херсонщині

Районний суд міста Одеси визнав мешканку Херсона винною у колабораційній діяльності. Про це пише «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 17 травня, повідомляє Миколаївський центр журналістських розслідувань.

Не пізніше серпня 2022 року в умовах окупації жінка прийняла пропозицію директора так званої Державної бюджетної освітньої установи Херсонської області «Школа №51 міста Херсона» обійняти посаду заступника директора цього навчального закладу. Окупанти використали матеріально-технічну базу та майновий комплекс школи-колегіуму №51 ім. Г.А. Потьомкіна.

У серпні минулого року обвинувачена та директор школи зустрілися з батьками учнів та оголосили, що навчання буде за російськими стандартами та російськими підручниками. 31 серпня 2022 року в Telegram у групі «Насправді в Херсоні», яку ведуть російські пропагандисти, розміщено публікацію, в якій зафіксовано спілкування обвинуваченої з батьками учнів незаконно створеного навчального закладу.

Після визволення міста жінку притягли до кримінальної відповідальності. За угодою про визнання винності їй призначено 3 місяці арешту із забороною на 10 років обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, а також займатися будь-якою діяльністю, пов’язаною з освітнім процесом.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29