Стало відомо про досягнення ЗСУ на Херсонському напрямку

27 серпня на Херсонському напрямку Сили оборони знищили 34 російських військових та станцію радіоелектронної боротьби армії РФ.

Про це в марафоні “Єдині новини” повідомила керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

За її словами, армія РФ часто застосовує авіацію та дрони.

“Їм стає важче використовувати гармати, вони ними не дістають та втрачають їх, тому використовують керовані авіабомби. Також російські військові застосовують дрони, які керуються електростанціями. Ми ці станції результативно нищимо”, — сказала Гуменюк.

За її словами, кількість обстрілів росіянами зменшилась.

“Обстрілів стало менше, фактично, вдвічі. Зараз їх 60 на добу. Раніше на цю кількість обстрілів російські військові використовували до 500 снарядів. Зараз це ледь 300. У нас не припиняється контрбатарейна боротьба, вона триває 24/7. Ми маємо їх вибити настільки далеко, щоб люди могли зітхнути спокійно”, – сказала Гуменюк.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29