Стало відомо, чому часто росіяни скидають авіабомби на Херсонщину

Окупанти активізували використання керованих авіаційних бомб, особливо на Херсонщині. Експерти вважають, що ця стратегія може бути пов’язана зі зменшенням кількості доступної артилерії у російських збройних сил.

Військовий аналітик та учасник російсько-української війни, Олексій Гетьман, висловив цю точку зору на 24 Каналі, зауваживши, що російські окупанти зараз використовують керовані бомби, зокрема ФАБ-500 та ФАБ-250.

Деякі з цих керованих авіабомб можуть бути скинуті з невеликої висоти, навіть від 500 метрів до 5 кілометрів, а їх діапазон ураження становить від 9 до 10 кілометрів.

Однак, коли російські літаки використовують цю тактику, вони змушені пролітати через зону вогневої оборони протиповітряного прикриття (ППО) України.

Також існують модифікації цих керованих бомб, які можуть летіти на відстань 70-80 кілометрів, і їх розганяють з великої висоти. Висота і швидкість руху літака впливають на дальність політів цих бомб.

Очевидно, використання керованих авіаційних бомб може бути обумовлено тим, що запаси артилерійних снарядів окупантів зменшуються, і російська промисловість не здатна поставляти їм необхідну кількість артилерійного устаткування. Запаси артилерійної боєприпасів, які були на початку війни, вже поступово вичерпуються.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29