Спрогнозували наслідки осушення Каховського водосховища для Півдня України

Осушення Каховського водосховища внаслідок підриву росіянами греблі ГЕС може посилити тенденції опустелювання півдня України. Це матиме вплив на глобальну продовольчу систему, повідомляє РБК-Україна з посиланням на представника Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України майора Владислава Дударя на брифінгу в Military Media Center.

В. Дудар нагадав, що водосховище зберігало 94% води, яка живила 30 меліоративних систем Херсонської області, 74% меліоративних систем Запорізької та 30% – Дніпропетровської областей.

За його словами, попри те, що показники середнього рівня річних опадів у Херсонській області перевищують показники, властиві пустелям тієї ж Іспанії (400 мм проти 200 мм), відсутність сталого водопостачання, яке забезпечувалось водосховищем, негативно впливатиме на екологію півдня.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29