Солдата ЗСУ засуджено за втечу з поля бою у Херсонській області

Солдата Збройних Сил України Олега К. засудили за втечу з поля бою у Херсонській області. Інформацію про це отримала редакція 368.media з вироку Біляївського райсуду Одеської області за статтею 429 Кримінального кодексу.

Олег К., який народився у селі Карпівка, Дніпропетровської області, був призваний на службу як помічник гранатометника в стрілецькій роті. В жовтні 2022 року, побувши в складі взводу на оборонних позиціях, він разом зі своїми товаришами отримав наказ виявити, стримати та знищити противника (збройні сили РФ) у напрямку населених пунктів Борозенське та Велика Олександрівка, Херсонської області.

Під час обстрілу позицій взводного опорного пункту ворогом, Олег К. без дозволу командира та в порушення бойового наказу, з мотивів боягузтва та слабкодухості, покинув свою позицію із зброєю, яка була покладена на нього. Він пішов у напрямку населеного пункту Велика Олександрівка.

На суді Олег К. визнав свою вину і підтвердив обставини цього інциденту. Він виразив розкаяння у своїх діях. Суд вирішив засудити чоловіка до двох років тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29