Сьогодні опрощаються із загиблим в Херсоні фіксером

Сьогодні, 30 квітня, у Пухівці на Київщині пройде прощання з загиблим фіксером Богданом Бітіком. 26 квітня він загинув під час російського обстрілу в Херсоні, допомагавши італійському журналісту Коррадо Дзуніно.

Про це пише видання La Repubblica.

Знімальна група потрапила під обстріл 26 квітня близько 14:00. Кореспондент газети La Repubblica Коррадо Дзуніно отримав поранення, загинув фіксер Богдан Бітік. За словами речниці ОК “Південь” Наталії Гуменюк, у Бітіка не було акредитації ЗСУ. Також група додатково не отримала дозвіл на роботу в “червоній” зоні. ОК “Південь” готує звернення до Генерального штабу з питанням про позбавлення акредитації знімальної групи.

26 квітня тіло загиблого у Херсоні евакуювали та відвезли в морг для судмедекспертизи. Розпочато розслідування стосовно порушення законів та звичаїв війни.

Останні 7 років Богдан мешкав в селі Пухівка Броварського району на Київщині. Прощання та поховання відбудеться на місцевому кладовищі об 11 годині. У Богдана Бітіка залишилися дружина і син.

Богдан Бітік, за даними Інституту масової інформації, став 54 медійником, який загинув на війні, і дев’ятим медійником, який загинув під час виконання журналістських завдань.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29