Що відомо про відновлення Херсонщини зараз

В ОВА надали інформацію про те, що зроблено у Херсонській області за 1 серпня.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську ОВА.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 32 бригади – це 128 робітників та 50 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Тополине, Новопетрівку, Токареве, Осокорівку, Благодатівку, Давидів Брід, Новорайське, Херсон, Олександрівку, Посад – Покровське та Зеленівку.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 35 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено у 15 житлових будинках, де OSB-листами закрили 75 вікон.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 66224,4 гектара територій, з них 56612,3 гектара – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено 89 553 вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини автотранспортом евакуювали 125 людей, з них – 11 дітей.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 747 продуктових наборів, 9250 буханок хліба, 40846 літрів питної води, 250 порцій гарячих обідів, 1451 гігієнічний набір, 1534 матраців, 1532 комплектів постільної білизни та інше. Також люди отримали 57 будівельних наборів, 39 OSB-плит.

Працівники АТ “Херсонгаз” відновили розподіл газу у Блакитному та Нововознесенському Високопільської громади. Спеціалісти «Херсонгазу» вже виконали підготовчі роботи на магістральних газоводах та мережах села. Зараз фахівці проводять роботи за окремими адресами.

Підприємці та волонтери з Івано-Франківська, Польщі та Херсонщини передали працівникам ДСНС Береславщини автівку для виконання робочих завдань.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29