Що відомо про відбудову Херсонщини: подробиці від ОВА

В ОВА розповіли про те, що зроблено 11 вересня.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську ОВА.

Для відновлення світла на Херсонщині працює 32 бригади – це 122 робітники та 49 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Малу Олександрівку, Білоусове, Нововоронцовку, Хрещенівку, Трудолюбівку, Томарине, Ольгине, Херсон, Чорнобаївку, Сонячне та Олександрівку.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 35 з робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено у 12 житлових будинках OSB-листами закрили 48 вікон. Також закрили покрівлі плівкою загальною площею понад 837 квадратних метрів.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 89 629,1 гектарів територій, з них 75 361,9 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 96 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 62 людини, з них 2 дитини. Потягом виїхали 9 жителів області, автотранспортом – 53.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 1302 продуктових набори, 9191 буханка хліба, 250 порцій готових обідів, 909 банок консерви та 4200 літрів питної води. Також людям передали 180 гігієнічних наборів.

Обласний гуманітарний штаб доставив до Білозерської громади генератори, будівельні матеріали, сміттєві баки та засоби гігієни.

Завдяки підтримці міжнародної гуманітарної організації «Save the Children» до Бериславської громади надійшла перша партія технічної гуманітарної допомоги для відновлення водомережі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29