Що відомо про стан води на Херсонщині: результати моніторингу

Без нафтопродуктів, але з перевищенням заліза та завислих речовин. Такі результати моніторингу стану води на Херсонщині.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську ОВА.

13 червня екологи взяли проби води з Дніпра в районі Антонівського мосту. Дослідження показало перевищення завислих речовин – у 1,3 раза, заліза загального – у 2,4 раза. Нафтопродуктів не виявлено. Перевищень інших показників – немає.

Розчинений кисень складає 6,10 мг/дм3 при нормі не менше 4,00 мг/дм3.

Також взято пробу води з Інгульця в районі Дар’ївки. У цій водоймі у 1,2 раза перевищено рівень завислих речовин, у 2 рази – заліза загального. Решта показників – у межах норми.

Розчинений кисень складає 4,80 мг/дм3.

ВАЖЛИВО. Нині значних перевищень вмісту небезпечних речовин в обох річках не виявлено.

Проведено аналіз стану довкілля у Тягинській та Новоолександрівській громадах. Випадків загибелі тварин та мору риби не встановлено.

Екологи постійно моніторять стан води, повітря та екосистеми. Щоб за першої потреби вжити заходів для нормалізації ситуації.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29