Що відомо про роботу гуманітарних штабів на Херсонщині

На Херсонщині працюють гуманітарні штаби.

Про це інформує Херсон 24.

Вони розподіляють допомогу, що надходить до області від волонтерів та благодійних організацій. Туди з переліком потреб звертаються громади, аби отримати необхідний вантаж.

Так, з 11 червня до Білозерської, Дарʼївської, Калинівської, Станіславської, Чорнобаївської громад, Херсона та Степанівського старостинського округу доставили понад 130 тисяч літрів питної води.

Також на прохання громад здійснюється видача необхідних засобів для ліквідації наслідків підтоплення, а також речей для населення.

  • Для відновлювальних робіт фахівцям, котрі працюють у Херсоні, передали 50 мотопомп, 18 теплових гармат, 3 тепловентилятори, лопати, шланги та інше. Також 226 кг харчових продуктів привезли до Херсонського обласного центру соцслужб.
  • Дар’ївська громада отримала 5 газових плит з балонами, 10 тепловентиляторів, 10 генераторів, 16 мотопомп, пожежні рукави та інші запчастини. Жителям громади роздали піддон з засобами гігієни.
  • До Станіславської громади надійшло 7 бочок для зберігання води, човен, моторний двигун. Людям роздали 5 піддонів ковдр, одягу, підгузків, а також 203 кілограми їжі тривалого зберігання.
  • Степанівський старостинський округ має 10 тепловентиляторів, човен, 4,5 тонни продуктів (макарони, консерви, хліб, супи швидкого приготування), 500 кг засобів гігієни, 500 кг корму для тварин, тонну постелі та дитячого одягу.
  • Жителям Білозерської громади роздали піддон ковдр та рушників, а також піддон консерви.

Як щащначили, уся надана допомога – в руках фахівців, котрі зараз повертають нормальне життя до області.Речі, засоби гігієни, їжу та інше необхідне волонтери штабу оперативно розподіляють між тими, хто цього потребує.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29