Що відомо про обстріл Херсонщини

За останню добу на території Херсонської області, що перебувають під окупацією, було зафіксовано 72 обстріли з боку окупантів. В результаті цих обстрілів було випущено 434 снаряди, які призвели до серйозних наслідків для мирних мешканців.

Голова Херсонської обласної військової адміністрації, Олександр Прокудін, повідомив, що обстріли проводилися з важкого озброєння, зокрема мінометів, артилерії, танків, систем залпового вогню “Град” та безпілотних літальних апаратів.

Терористи зосередили свої атаки на житлових кварталах населених пунктів та цивільній інфраструктурі. Зазначені об’єкти, такі як житлові будинки, господарські споруди, пункти видачі гуманітарної допомоги, медичні та освітні заклади, стали метою ворожих обстрілів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29