Що відомо про ліквідацію наслідків підриву росією дамби Каховської ГЕС

Усі служби посилено працюють, аби повернути нормальне життя до населених пунктів, що постраждали від “великої води”.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на голову ОВА.

Вибухотехніки уже обстежили 712 гектар підтоплених територій. Там виявили та знешкодили 90 вибухонебезпечних предметів.

Минулої доби відкачали понад 66 тисяч тонн води з 22 підвалів та будинків.

Енергетики відновили електропостачання у Костирці, де заживили 183 споживачі.У Херсоні фахівці ремонтували підтоплені трансформаторні підстанції та обстежували на наявність пошкодження повітряні лінії.

“Херсонводоканал” продовжує прокачувати й дезінфікувати свердловини та насосні станції. Також фахівці відкачують воду та проводять прибирання на каналізаційних станціях, ремонтують та сушать затоплене обладнання.

“Херсонгаз” відновив газопостачання у 8 багатоповерхівка у Корабельному мікрорайоні, 1 – у Шуменському. Також природний газ подали до 29 будинків у селі Садове та 8 – у Приозерному.

Прибрано 21,6 тис. квадратних метрів мікрорайону «Корабел»у Херсоні. Учора з житломасиву вивезли понад 242 тонн сміття.

У Калинівській громаді сапери обстежили 4 будинки, а також склали 8 актів щодо пошкодженого майна. З Білозерської та Дарʼївської громад учора вивезли 115 тонн сміття.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29