Росіяни змушують мешканців Херсонщини голосувати на “виборах”

Активісти із руху “Жовта стрічка” висунули заяву, в якій повідомили, що так звані “виборчі штаби” з Російської Федерації отримали вказівку проводити обхід серед місцевих жителів на тимчасово окупованих територіях Херсонської області з метою тиску та спонукання до участі в псевдовиборах.

Представники руху закликають мешканців Херсонської області бути обачними та не відчиняти двері особам, що представляють окупаційні “виборчі штаби”. Також акцентується, що важливо уникати участі в сумнівних “виборах”, організованих окупантами.

У повідомленні руху “Жовта стрічка” наголошується, що ці так звані вибори не мають легітимності та не будуть визнані міжнародною спільнотою. Організатори псевдовиборів намагаються через цей фарс закріпити вплив Російської Федерації над Херсонською областю.

Рух “Жовта стрічка” закликає місцевих жителів не взаємодіяти з окупаційними структурами та продовжувати активний опір окупантам.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29