Росіяни вдарили з авіації по технічним комплексам сільськогосподарського підприємства

Російська армія вкотре атакувала Херсонщину з реактивних систем залпового вогню, артилерії, мінометів, авіації та БПЛА. Під масованим ударом ворога опинилися громади Бериславського, Каховського та Херсонського районів, окупанти били прицільно по житлових кварталах і об’єктах життєдіяльності.

Армія рф вдарила з авіації по смт Козацьке Каховського району, намагаючись знищити термінал та технічні комплекси потужного сільськогосподарського підприємства.

Також відомо, що у селищі Дніпровське Білозерської громади через російські обстріли значно пошкоджена будівля ліцею. Для цього маленького селища начальний заклад був осередком розвитку, соціальної згуртованості та стійкості, жителі доглядали за ліцеєм та розвивали його. Росіяни залишили дітей без навчального закладу, ворожі снаряди влучили у дах та стіни, від ударної хвилі повилітали вікна і двері, класні кімнати розбиті, розтрощено меблі та учбовий інвентар.

Обласний центр російські війська обстрілювали цілодобово, намагаючись знищити житловий сектор та об’єкти життєдіяльності. У місті російські снаряди понівечили приватні будинки та багатоповерхівки у центрі, Корабельному та Дніпровському районах. Оперативні служби на місцях ліквідували та фіксували наслідки атак.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29