Росіяни скаржаться на нестачу боєприпасів на Херсонщині

Російські військові блогери відзначають нестачу боєприпасів для проведення артилерійського вогню в Херсонській області. Це говорить про те, що у російської армії є з ними проблеми.

Про це повідомляє Comments.ua.

Благодійний фонд “Російський отаманський фонд”, який надає фінансову підтримку солдатам Російської Федерації на передовій, опублікував повідомлення в Telegram, у якому висловив сподівання на розв’язання проблем із постачанням боєприпасів. Зазначається, що в іншому випадку можуть виникнути труднощі.

Російський блогер Роман Сапоньков висловив невдоволення відсутністю артилерійської підтримки.

“Командир бригади і начальник розвідувального батальйону відправляють наших хлопців без артилерійської підтримки, без безпілотників – бідолах вбивають пачками”, – пише Сапоньков.

Інший російський блогер підкреслює, що російська 205-та бригада зіткнулася з “тривожним сигналом кризи в армії і країні”. Він пояснює, що “головна проблема Міністерства оборони Російської Федерації добре відома” – це нестача боєприпасів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29