Росіяни намагаються закріпитися на островах Дніпра

Росіяни продовжують тероризувати мирне населення Херсонщини. Окрім того, окупанти намагаються закріпитися на островах у плавнях Дніпра.

Про це у коментарі 24 Каналу заявив депутат херсонської обласної ради Сергій Хлань. За його словами, ці острови вважаються «сірою зоною». Раніше в Оперативному командуванні «Південь» повідомляли, що російська армія намагається туди просунутися, щоби спостерігати за діями українських сил оборони.

«Від початку того, як окупанти були витіснені на лівий берег, то їх присутність на островах була доволі потужна», — заявив він.

Хлань розказав, що за певний час ЗСУ зачистили сили російської армії. Здебільшого, там перебували російські мінометні розрахунки, які накривали вогнем Херсон.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29