Росіянами було спалено 300 гектарів унікального заповідного степу в “Асканії-Новій”

Окупанти завдали серйозної шкоди навколишньому середовищу: пожежа, спричинена їхніми діями, знищила близько 300 гектарів унікального степового ландшафту в біосферному заповіднику “Асканія-Нова” на Херсонщині. Подія трапилася 22 серпня на ділянці “Великий Чапельський під”, яка є частиною міжнародно визнаного водно-болотного угіддя.

Зазначено, що ця ділянка має особливе значення, оскільки вона внесена до міжнародного списку Рамсарської конвенції. Тут існує унікальний біорізноманітний комплекс, який служить домівкою для рідкісних та загрожених рослин і тварин.

Представники Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів виразили обурення такою деструктивною поведінкою окупантів. Вони підкреслили, що російські окупанти вчиняють ці дії нехтуючи навіть правилами пожежної безпеки на території біосферного заповідника.

Представники відомства вважають, що ця пригода демонструє байдужість окупантів до природних цінностей, важливих для всього світу. Вони закликають міжнародне співтовариство приділити увагу цим наслідкам, які спричиняє російська агресія на українській землі.

Також було заявлено, що після відновлення території владою України будуть проведені ретельні розрахунки збитків, завданих природі внаслідок дій окупантів. Це буде важливим кроком для того, щоб привести агресора до відповідальності за їхні дії.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29