Росіянам не вдається відкривати школи та садки на Херсонщині

Російські окупанти жаліються, що не мають достатньо грошей на відкриття нових захоплених шкіл і дитсадків в Іванівській громаді Генічеського району на Херсонщині.

Вони також стикаються з небажанням місцевих вчителів і вихователів співпрацювати з ними і незгодою батьків віддавати своїх дітей на виховання і навчання в російських закладах. За інформацією з пропагандистського російського телеканалу «Таврия» та власних джерел в громаді, наразі з 28 населених пунктів Іванівської громади окупанти змогли відкрити лише один захоплений ліцей №2 і один дитсадок у селі Агаймани на дев’ять дітей.

Окупанти зазначають, що причинами цього є фінансові труднощі, з якими вони зіштовхнулися, і небажання місцевих педагогів співпрацювати з ними. Через відмову вихователів працювати в захоплених закладах, окупанти змушені були прийняти абсолютно випадкових людей на ці посади.

Нова начальниця окупаційного відділу освіти Іванівки, Інна Олександрівна Гришко, раніше балотувалася на посаду голови Іванівської громади та до Іванівської селищної ради від партії «Батьківщина». Вона також мала досвід роботи на керівних посадах в інших органах влади та працювала у «Приватбанку», який за її керівництва закрився.

Нова начальниця дитсадка “Солнышко” є донькою місцевої нотарки та не мала жодного відношення до освітніх справ.

Інформація про стан шкіл і дитсадків, які підпали російськими окупантами, свідчить про те, що до їх руйнування вони були капітально відремонтовані, а зараз знаходяться у жахливому стані через дії самого російського війська.

Загалом, мешканці Іванівської громади, а також джерела з Центру журналістських розслідувань, підтверджують несприйняття окупаційної влади та їхньої діяльності з боку місцевих жителів і педагогів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29