Росія готує провокацію на заводі “Кримський титан” – голова Херсонської ОВА

Глава Херсонської ОВА Олександр Прокудін заявив про плановану провокацію, яку готують росіяни на заводі “Кримський титан” в окупованому Армянську. Він стверджує, що дані про цю провокацію отримані від сил спротиву.

За словами Прокудіна, окупанти розмістили міни на території заводу і доставили вибухівку, а можливий вибух може мати подібні наслідки до катастрофи на Чорнобильській АЕС.

“Велика кількість отруйних речовин, які потраплять в атмосферу внаслідок вибуху, стане серйозною загрозою для життя людей і навколишнього середовища. Пошкодження відчує населення АР Крим, а також щонайменше сім областей України, а також Туреччина та сама Росія – країна-агресор”, – заявив Прокудін.

За його словами, ця провокація спрямована на те, щоб зупинити контрнаступ Збройних Сил України, обвинувачуючи Україну у “екологічному тероризмі” і тиснути на міжнародне військово-політичне керівництво та світову спільноту.

Прокудін підкреслив, що влада Херсонської області усвідомлює загрозу для своїх громадян, постійно моніторить ситуацію і готова оперативно реагувати на всі можливі загрози.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29