Російські війська активно грабують та ускладнюють медичне обслуговування на окупованому лівому березі Херсонщини

На тимчасово окупованому лівому березі Херсонської області російські військові активно грабують місцевих жителів, вивозячи майно на вантажівках. Про це повідомив Олександр Толоконніков, керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації, під час марафону “Єдині новини”.

За його словами, в деяких громадах є повідомлення про те, що окупанти почали активніше мародерити, особливо під час ротації військ. Вантажівки під’їжджають до покинутих будинків, де немає мешканців, і вивозять усе, що можливо. Також Толоконніков зазначив, що окупанти не готувалися до опалювального сезону, припинили соціальні виплати, оплату лікарям і вчителям, а також видачу житлових сертифікатів.

Крім того, він повідомив про значне погіршення медичного обслуговування на окупованих територіях. Люди можуть отримати вторинну медичну допомогу тільки за наявності російського паспорта, а в деяких випадках така ж ситуація спостерігається і з первинною допомогою. Толоконніков зазначив, що для отримання вторинної медичної допомоги жителям тимчасово окупованої Херсонщини доводиться їздити до Сімферополя в Криму.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29