Російські силовики здійснюють рейди у навчальних закладах Херсонської області в пошуках ‘”нелояльних” студентів

Слідчі Російської Федерації здійснюють обшуки в навчальних закладах тимчасово окупованих районів Херсонської області, метою яких є виявлення студентів, які не виявляють лояльність до окупаційної влади. За інформацією Центру національного спротиву, ці заходи спрямовані на пошук молодих людей, які потенційно можуть співпрацювати з оборонними силами України для звільнення окупованих територій.

Відвідуючи коледжі та технічні училища, окупанти проводять так звані ‘профілактичні бесіди’ зі студентами. В ході цих бесід окупанти намагаються залучити студентів до викриття ‘нелояльних’ осіб серед них, а також залякують їх, вдаючись до психологічного тиску. Студентам роз’яснюються потенційні кримінальні наслідки їх дій та попереджають про ‘наслідки’ неспівпраці.

Також у липні Центр національного спротиву інформував про те, що російські окупаційні війська погрожують українським вчителям депортацією у випадку відмови співпрацювати з окупаційною адміністрацією. Зафіксовано випадки обшуків у домівках вчителів, які відмовилися працювати у школах, що знаходяться під контролем окупантів, в пошуках доказів їхньої співпраці з Збройними силами України.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29