Російські офіційні особи не коментують удари ЗСУ по мостах, щоб уникнути паніки, – ISW

Російські війська та окупаційні адміністратори продовжують намагатися пом’якшити наслідки нещодавніх українських ударів по логістичних вузлах уздовж ключових російських наземних комунікацій, що з’єднують окупований Крим з окупованою Херсонською областю.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Речник Південного оперативного командування ЗСУ Наталія Гуменюк зазначила, що українські удари по мостах через Чонгар і Генічеськ мали на меті вразити російські плани та стратегії та перешкодити спроможності російських військ доставляти постачання та особовий склад на фронт.

Гуменюк також підкреслила, що тепер російські війська повинні направляти постачання та особовий склад через Армянськ, безпосередньо на кордоні між Херсонською областю та Кримом і в межах 80 км від лінії фронту.

Окупаційний голова Херсонської області Сальдо повідомив, що через пошкодження Чонгарського мосту його адміністрація тимчасово змінила логістику та транспортні маршрути між окупованим Херсоном і Кримом, у тому числі призупинила рух автобусів між Сімферополем (АР Крим) та Генічеськом (Херсонська область). Російські мілблогери, зокрема, не коментували наслідки ударів 7 серпня, що ще більше підтверджує попередню оцінку ISW про те, що російські офіційні особи, можливо, наказали російським кореспондентам не давати коментарі щодо українських ударів по російських логістичних вузлах у Криму, щоб уникнути створення паніки всередині інформаційний простір.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29