Рівень води знижується, але є критичним: ситуація в Голопристанські громаді

Станом на ранок 15 червня ситуація у Голопристанські громаді залишається критичною. Рівень води в прибережних зонах, в яких знаходяться домоволодіння знижується, але це ще не дає можливості доступу людям до їх домогосподарств.

Про це повідомили на сторінці Голопристанської МВА.

Критичною ситуація є в центральній частинні міста Гола Пристань, де відтік води сповільнений у зв’язку із знаходженням цієї частини в низині (вулиці Чорноморська, 1-го Травня, Озерна, Ушакова, Радянська). Східна частина міста також перебуває з підтопленням – рівень води подекуди залишається до 30 см (вулиці Ларіонова, Тельмана, Лугова, Дніпрова, Миколаївська).

Можливість в пересуванні до різних частин міста поступово відновлюється. Утім, залишаються без газо-, водо- та електропостачання всі частини міста в зоні підтоплення.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29