“Промивала мізки” дітей пропагандою РФ: на Херсонщині колаборантка стала “директоркою” захопленої школи

Прокурори Херсонської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно місцевої мешканки за фактом колабораційної діяльності та пособництво країні-агресору (ч. 3 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2).

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

Слідством установлено, що обвинувачена під час тимчасової окупації Херсона пішла на співпрацю з окупаційною владою рф та очолила захоплену місцеву школу № 31.

Обвинувачена організовувала освітній процес за російськими стандартами та підручниками, які були завезенні окупантами. При цьому з навчального плану було виключено такі предмети, як українська мова та література, історія України тощо. Натомість запроваджувались дисципліни спрямовані на возвеличення країни-агресора, її історичної ролі та відповідно заперечення існування культурних цінностей українського народу.

Також жінка сприяла розміщенню символіки країни – агресора на території навчального закладу та схиляла працівників закладу до співпраці з окупантами. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими УСБ України в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29