Повідомили про готовність влади Херсонщини до відновлення інфраструктури лівобережжя

Влада Херсонської області готова до відновлення об’єктів критичної інфраструктури, які можуть бути пошкоджені російськими окупантами під час їх відступу з лівобережжя області.

Про це повідомив начальник управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Толоконніков під час ефіру телемарафону “Єдині новини”.

“Існують ризики мінування інфраструктури. Ми бачили це рік тому, коли вони (російські окупанти) відступали з правобережжя. Вони мінували всі об’єкти, а потім підірвали їх. Ми вже пройшли через це минулого року, і зараз ми готові допомагати людям швидко відновлювати інфраструктуру на лівому березі”, – підкреслив Толоконніков.

Також він зауважив, що коли російські війська будуть відступати з території лівобережжя, немає сумнівів в тому, що вони можуть завдати шкоду інфраструктурним об’єктам.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29