Повідомлено про підозру російському військовому, який катував людей на Херсонщині

СБУ повідомила про підозру військовослужбовцю рф, який катував та залякував людей на Херсонщині.

Про це повідомила пресслужба відомства.

Так, слідчі Управління СБУ в Одеській області  повідомили про підозру військовослужбовцю рф у порушенні законів та звичаїв війни.

Встановлено, що наприкінці березня минулого року окупант із позивним “Зауч” обійняв посаду так званого “коменданта – начальника гарнізону” окупаційних військ у смт. Лазурне Скадовського району Херсонької області. До підпорядкування так званої “комендатури” увійшли населені пункти: Лазурне, Приморське, Круглоозерка, Залізний Порт і Чорноморський біосферний заповідник.

На своїй “посаді” зловмисник відбирав та призначав людей в окупаційні адміністрації, схиляв до співпраці посадовців українських держорганів та органів місцевого самоврядування, здобував та передавав “нагору” розвідувальну інформацію. керував діями та надавав накази іншим, підпорядкованим йому військовим вказаного “гарнізону” російських окупаційних військ.

Спільно з представниками збройних сил, спецслужб, правоохоронних органів рф “віджимав” нерухомість, катував та залякував людей.

На початку квітня підозрюваний разом з іншими військовослужбовцями зс рф “затримали” голову однієї з селищних рад Скадовського району. Тривалий час чоловіка утримували та катували. Від нього вимагали надати інформацію щодо проукраїнських активістів та місцевих мешканців, а також схиляли до співпраці з окупантами.

Слідчі Управління СБУ в Одеській області заочно повідомили військовослужбовцю рф про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за процедурою спеціального розслідування здійснюється за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29