Понад 100 людей вважають безвісті зниклими після підриву Каховської ГЕС

Після підриву Каховської гідроелектростанції (ГЕС) 109 осіб вважаються зниклими безвісти. Інформацію про це учора увечері повідомила пресслужба Міністерства реінтеграції.

Згідно з повідомленням, наразі вдалося встановити місцезнаходження лише 202 мешканців, яких раніше вважали зниклими. Вони всі походять з Херсонщини. Проте 109 людей продовжують вважатися зниклими безвісти внаслідок підриву дамби. Справи про їх зникнення передані до Національної поліції, яка проводитиме оперативні пошукові заходи та слідчі дії.

Також повідомляється, що гаряча лінія Уповноваженого з питань зниклих безвісти за особливих обставин отримала 311 звернень. Це стосується людей, з якими втрачено зв’язок після підриву Каховської ГЕС.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29