Помер очільник однієї з окупованих громад Херсонщини

Начальник Горностаївської селищної військової адміністрації Херсонської області, Роман Фролов, помер у віці 41 року. Про це повідомили у соціальній мережі Facebook на сторінці окупованої громади 8 серпня.

У повідомленні зазначено: “Ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної та раптової смерті Романа Анатолійовича Фролова. Хай світла пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях тих, хто знав, любив та поважав Романа.”

Голова обласної ради, Олександр Самойленко, також розповів про цю подію на своїй сторінці в Facebook. Він відзначив, що Роман Фролов був визначною постаттю, професіоналом у своїй справі та видатним фахівцем, який віддавав багато зусиль на користь розвитку громади. Самойленко відзначив також, що Роман був надійним другом та відданим колегою.

Увечері того ж дня, Херсонська обласна військова адміністрація підтвердила інформацію про смерть Романа Фролова. Однак у їхньому повідомленні не були надані подробиці щодо причини та обставин смерті.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29