Поліція та волонтери надають допомогу мешканцям Чорнобаївської громади після звільнення

Після звільнення від російської окупації жителі Чорнобаївської територіальної громади потребують підтримки та захисту, які нині людям надає місцева влада, волонтери та поліція. Два поліцейські офіцера громади – капітан поліції Віталій Шаповал та старший лейтенант поліції Ярослав Масло – забезпечують спокій та безпеку мешканців 14 населених пунктів.

Незважаючи на звільнення, російська армія продовжує обстрілювати Чорнобаївку та прилеглі населені пункти різними видами озброєння. Окупанти використовують дрони для скидання боєприпасів на житлові будинки, а також атакують поліцейські патрулі.

Поліцейські офіцери громади є одними з перших, хто прибуває на місце обстрілів. Вони надають домедичну допомогу та допомагають рятувати людей з-під завалів.

У той же час, мешканці звільнених населених пунктів потребують елементарних речей для життя, таких як продукти харчування, ліки та засоби гігієни. Через пошкоджену та зруйновану інфраструктуру, гуманітарні місії не завжди можуть доїхати до віддалених сіл. Тому поліцейські розвозять продукти, одяг та ліки, а також адресно доставляють пакунки пансіонерам та сім’ям з дітьми.

Території, де раніше велися активні бойові дії, все ще є небезпечними. Поліцейські намагаються забезпечити безпеку населення, пояснюючи, як поводитися при виявленні вибухонебезпечних предметів. Їхня мета – завжди бути поряд з громадянами та дбати про їхню безпеку. Капітан поліції Віталій Шаповал підкреслив: “Наше завдання – завжди бути поряд із громадянами та дбати про їхню безпеку”.

Жителі Чорнобаївської територіальної громади продовжують стикатися з небезпекою та потребують допомоги та захисту, які надають поліція, волонтери та місцева влада. Ці поліцейські офіцери громади виявилися важливими фігурами у забезпеченні безпеки і наданні необхідної допомоги мешканцям. Незважаючи на продовжуючіся обстріли та небезпеку, вони виконують свої обов’язки і допомагають громаді відновитися після російської окупації.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29