Підрив Каховської ГЕС: що окупанти роблять із тілами загиблих цивільних

Понад 60 загиблих в результаті підриву Каховської ГЕС на тимчасово окупованій Херсонщині були поховані без проведення ДНК-тестування загарбниками, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ). Заради маскування фактичної кількості смертей та з метою запобігання поширенню вірусних захворювань окупанти вирішили провести заходи щодо стабілізації санітарно-епідеміологічної ситуації у ряді тимчасово захоплених населених пунктів.

Працівники комунальних служб, які були залучені загарбниками, виявили понад 60 тіл загиблих лише 24-25 червня внаслідок підриву Каховської ГЕС. Окупанти вирішили поховати ці тіла у братських могилах без забору зразків ДНК або будь-яких позначок на місці поховання, щоб затушити реальну кількість жертв.

Згідно з отриманою інформацією, багато людей на тимчасово окупованому лівому березі Херсонської області загинули у своїх власних будинках, не маючи можливості вчасно втечі на дах для порятунку від повені. Крім того, російські окупанти перші два дні не надавали жодної допомоги цивільним особам і не допускали волонтерів до затоплених сіл і міст. Вони конфіскували човни та відкривали вогонь по тим, хто намагався врятувати інших людей.

Найбільше постраждали жителі Олешок, Голої Пристані та прилеглих населених пунктів біля річки Дніпро, де рівень води піднявся до п’яти з половиною метрів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29