Партизани військового руху “АТЕШ” ліквідували російських окупантів на Херсонщині

Партизани військового руху “АТЕШ” ліквідували двох російських окупантів у селі Великі Копани Олешківського району, які протягом тривалого часу насильницьки поводилися з мирними жителями.

За інформацією Центру національного опору, партизани назвали події початком операції “Українська ніч” і її першими результатами. Відомо, що військовослужбовці армії держави-агресора вживали наркотичні засоби, після чого скоювали свої “подвиги”. Вони грабували домівки селян, побивали їх і морально принижували. Також, за словами місцевих мешканців, відомо про злочини сексуального характеру, що були скоєні росіянами.

Учасники військового руху опору звернулися до окупантів з попередженням, що це – не єдина операція, яку ті відчують “на власній шкірі”.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29