Окупанти випустили по Херсонщині 325 снарядів: цілили у житлові квартали

За минулу добу уло зафіксовано 69 обстрілів з боку російських військ на населені пункти Херсонської області. Унаслідок цих обстрілів пошкоджені житлові квартали та одне підприємство в цій області. Про це повідомляє  голова Херсонської обласної військової адміністрації, Олександр Прокудін.

За поданою інформацією, противник використовував різні види озброєння під час обстрілів, у тому числі міномети, артилерію, “Гради”, безпілотні літальні апарати (БПЛА) та танки. Найбільше обстрілів було спрямовано на місто Херсон, де було випущено 14 снарядів.

Важливо відзначити, що російські військові навмисно обирали житлові квартали населених пунктів області та територію підприємства в Херсоні як об’єкти для обстрілу.

На щастя, унаслідок цих обстрілів не було жертв серед цивільного населення, і жодна особа не постраждала. Ситуація в Херсонській області залишається напруженою, і заходи для захисту мирного населення продовжуються.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29