Окупанти продовжують шантаж за допомогою Каховської ГЕС, — Гуменюк

Російські окупанти поки що призупинили спроби шантажу за допомогою Каховської ГЕС і більше не спускають воду. Вони зрозуміли, що їхні спроби не мають успіхів.

Про це 21 березня в ефірі марафону FREEDOM заявила начальник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони України “Південь” Наталія Гуменюк.

“Наразі критична ситуація не спостерігається. Складається враження, що вони награлися на техногенному фронті. Вони намагалися шантажувати, але зрозуміли, що це не має успіху, а навпаки, може призвести до того, що природна перепона, що настільки обміліла, може бути не такою непереборною для сил оборони України. І, задумавшись, що таким чином наближають власне знищення, вони зупинили цей процес”, — сказала Гуменюк.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29