Окупанти посилили терор на Херсонщині

Окупаційні війська Росії на Херсонщині застосовують жорстокі методи тиску на місцеве населення. Жителям, які не мають російського паспорта, відмовляють у медичній допомозі та роботі, погрожують конфіскацією майна та позбавленням батьківських прав. Віра Ястребова, адвокатка та директорка ГО “Східна правозахисна група”, розповіла в «Медіацентрі Україна – Одеса» про численні випадки порушення прав людини, включаючи вбивства, затримання та депортації.

Ястребова повідомила про вбивство Олександра Бондаренка та Ірини Баранової в окупованому селі Маслівка, підозрюючи у злочині російських військовослужбовців Віталія Філіпова і Андрія Сафронова. Вона також зазначила, що у селі Щасливцеве було затримано 15-річного Данила Клюкіна, якого звинувачують у “держзраді”, незважаючи на його неповнолітній вік.

Правозахисниця також підтвердила факти депортації місцевих жителів, включаючи дітей з інтернату, на територію Росії. Наприклад, четверо підопічних Дніпрянського психоневрологічного будинку-інтернату були вивезені до Пензи, за що відповідали особи, які представляються чиновниками окупаційної влади.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29