Окупанти поранили чотирьох людей під час обстрілів Херсонщини

За минулу добу 12 вересня російська окупаційна армія здійснила 85 обстрілів території правобережної Херсонщини, випустивши 531 снаряд з мінометів, артилерії, “Градів”, БПЛА, танків, авіації. Також був здійснений запуск однієї крилатої ракети.

Як повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, по місту Херсон ворог випустив 11 снарядів.

В повідомленні також йдеться про те, що під час обстрілів регіону російські військові поцілили у житлові квартали населених пунктів області; будівлю дошкільного навчального закладу у Херсонському районі; територію підприємства у Херсоні.

Через російську агресію на Херсонщині 12 вересня чотири людини дістали поранення.

Відомо також про те, що за добу 11 вересня військові з російської окупаційної армії здійснили 75 обстрілів правобережної Херсонщини, випустивши 386 снарядів з мінометів, артилерії, “Градів”, БПЛА та авіації.

Так, населені пункти Бериславського та Херсонського районів, місто Херсон та передмістя цілодобово були під ударами ворожої армії. По мирному населенню та цивільній інфраструктурі росіяни били з артилерії, мінометів, РСЗВ, авіації та БпЛА. Внаслідок чергової ворожої атаки пошкоджені приватні будинки, навчальний та медичний заклади.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29