Окупанти переселяють працівників “держустанов” вглиб Херсонщини через страх перед можливим наступом ЗСУ

Голова прес-служби Херсонської обласної адміністрації Олександр Толоконніков висловлює побоювання, що російські окупанти переселяють працівників “державних установ” вглиб Херсонщини, через обурення можливого наступу ЗСУ.

Свідомо, що російські силовики розпочали процес евакуації працівників пенсійного фонду та інших “державних установ” вглиб Херсонщини, надаючи їм там притулок серед українців, які втекли від окупації. Толоконніков зауважує, що таким чином вони намагаються зберегти важливі документи та інфраструктуру від можливої заборони Збройних Сил України.

“Зараз ми спостерігаємо збільшення агресії, включаючи авіаудари та обстріли, і в деяких випадках вони попадають на територію нашого боку річки – це свідчить про те, що вони дуже тривожаться та страхуються, що Збройні Сили України невдовзі відновлять контроль над їхніми документами та установами, які вони спільно з колаборантами організували”, – зазначив він.

Проте, голова прес-служби Херсонської обласної адміністрації додає, що окупанти не евакуюють усіх жителів з території, але стосується лише працівників “державних установ” через нестачу персоналу для забезпечення їхньої роботи.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29