Окупанти перекривають проїзд цивільних осіб на Арабатську стрілку

З вечора, 31 липня, російські окупанти перекривають проїзд цивільних осіб на Арабатську стрілку, що з’єднує східну частину тимчасово окупованого Криму з Херсонською областю.

Про це повідомляє Telegram-канал “Крыминформ” із посилання на так зване “управління ФСБ по Криму

Російські пропагандисти почали говорити про те, що причиною такого рішення є нібито необхідність “локалізувати загрозу безпеці” окупованого півострова. Потрапити на косу можна буде лише до 20:00 31 липня.

Після цього часу туди пропускатимуть лише співробітників екстрених служб, а також громадян, які виконують роботи оборонного значення та ліквідацію НС. Обмеження діятиме “до особливого розпорядження”.

Чого бояться окупанти?

Напередодні вночі низка російських телеграм-каналів написали про те, що міст через Керченську протоку зачинений і рух транспорту по ньому припинений.

А перед цим президент України Володимир Зеленський порадив окупантам, які знаходяться в Криму, почати думати над поверненням до Росії, поки ще не пізно.

За словами Зеленського, Україна готує перелік деокупаційних кроків для півострова.

“Комплексних: і безпекових, і економічних, і соціальних. Ми можемо доволі швидко реінтегрувати Крим у державну тканину України”, – заявив президент.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29