Окупанти обіцяють відкрити залізничне сполучення між окупованою частиною Херсонщини та Кримом у травні

В оголошенні, опублікованому окупаційним “міністерством транспорту Херсонської області”, заявлено про відкриття залізничного сполучення між окупованою частиною Херсонської області та окупованим Кримом в травні.

Зазначається, що перші електропоїзди з Генічеська до Джанкой запустять вже у травні, а вартість проїзду буде суттєво нижчою, ніж на автобусі. Окупаційне “міністерство” також заявляє про плани запустити електрички, що з’єднають Генічеськ, Вадим, Каланчак, Мирне, Армянськ та Сімферополь.

Варто зауважити, що це не перша спроба налагодити залізничне сполучення між окупованими територіями Росією та Україною. У літній період 2022 року російські власті також хотіли відновити залізничне сполучення між Кримом та окупованою частиною Півдня України, але перший рейс був перенесений з причин безпекових заходів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29