Окупанти кардинально змінили роботу пунктів пропуску між Херсонщиною і Кримом

На пунктах пропуску між Херсонською областю та Кримом російські окупанти суттєво змінили логістику і порядок роботи через зміну маршруту, викликану пошкодженнями мосту біля пункту пропуску Чонгар.

Про це повідомляють місцеві проросійські Telegram-канали.

Окупанти запроваджують такі нововведення.

Через розташований на території окупованого Криму пункт пропуску «Перекоп» організовано рух виключно вантажних автомобілів. На цей пункт можна проїхати через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Чаплинка», робота якого припинена у 2021 р. через вкрай малий попит.

Через пункт пропуску «Армянськ» проходять рейсові автобуси та легкові автомобілі. На цей пункт пропуску можна проїхати з Херсонської області через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Каланчак».

Підконтрольні окупантам медіа стверджують, що нововведення дозволять уникнути черг, а також забезпечити комфортні умови проходження огляду на адміністративному кордоні між регіонами.

Підконтрольні окупантам пабліки повідомляють, що 22 червня на пунктах пропуску утворилися величезні черги з автомобілів, які не могли проїхати в обох напрямках, бо росіяни ретельно доглядали кожну автівку, що значно подовжило час перетину.

Також тепер сухопутний маршрут до Криму, появу якого росіяни називають одним з успіхів у війни проти України, тепер став значно довшим, і частина його проходить в 50 кілометрах від позицій ЗСУ, тобто, в зоні їх вогневого контролю.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29